İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Geleceğimizi yetiştiriyorsunuz

13 Ekim 2016 - 19:31 'de eklendi ve 275 kez görüntülendi.
Geleceğimizi yetiştiriyorsunuz

Kırıkkale Ahlak Kültür ve Çevre Derneği (AKÇED)Yönetimi ile Çevre Kuruluşları Derneği (ÇEKÜD) Kırıkkale İl Temsilcisi. İlhan Kartal Kırıkkale gazi mesleki ve teknik Anadolu Lisesi Okulu ziyaret ederek Göreve yeni başlayan Okul Müdürü Hilmi Akgün‘e yeni görevinde başarılar diledi.

ORMANLARA AĞAÇ DİKİLDİ

AKÇED Başkanı Atilla Dulkadir dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek Kırıkkale halkının milli manevi değerlere sahip olarak bilinçlenmesi için çalışmalar yaptıklarını belirttiler. ÇEKÜD il temsilcisi İlhan Kartal Okul Müdürü Hilmi Akgün’ e yeni görevine başlaması nedeni ile diğer ziyaretlerde de yaptıkları bir uygulamayı hatırlatarak,  MKE ormanlık arazide ziyaretin bir nişanesi olarak üç adet fidan dikildiğini bunun sertifikasının da Hilmi Akgün’e sunulacağını belirttiler.

ÖNEMLİ PROJELER YER ALIYOR

Okul Müdürü Hilmi Akgün, sivil toplum örgütlerinin halkın bilinçlenmesi, gençlerimizin zararlı alışkanlıklardan uzak tutulması yönünde yapmış oldukları faaliyetleri takdir ettiklerini belirterek, Bazı sivil toplum örgütü adı altında vatana ihanet edip, ülkeyi 15 Temmuz gibi bir darbe girişimine maruz bırakanlara karşıda uyanık olunması gerektiğine işaret etti.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER