İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Geleceğimiz sizin elinizde

21 Kasım 2016 - 18:54 'de eklendi ve 149 kez görüntülendi.
Geleceğimiz sizin elinizde

Yol yapım çalışmalarını inceleyen Bahşılı Belediye Başkanı İbrahim Uyar, öğrencilerin yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılaştı. Öğrencilerle sohbet eden Uyar, “Sizin için ne yapsak azdır. Çünkü bizim geleceğimizi sizler yönlendireceksiniz” dedi.

ARA VERMEDEN ÇALIŞIYORUZ

Uyar, Şehit Yusuf Alsancak Ortaokulu önünde yapımı devam eden yol çalışmasını incelediği sırada, okulda bulunan öğrencilerle sohbet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğrencilerin yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşıladığı Uyar, yaptığı açıklamada, ilçedeki alt ve üst yapı çalışmalarına aralık vermeden devam ettiklerini belirtti.

KADINLARIMIZA SAHİP ÇIKMALIYIZ

Öğrencilere gösterdikleri ilgiden dolayı da teşekkür eden Uyar, şunları söyledi: “Öğrencilere, çocuklara çok önem verip destekliyorum çünkü geleceğimiz onların elinde. Zaten bir toplumda bir çocuklara bir de kadınlarımıza sahip çıkmalıyız.  Bunlar hiçbir zaman yapılanları karşılıksız bırakmaz. Onların her dediği benim için çok önemlidir. İşte yakında açacağımız kadınlar lokali buna en güzel örnektir. Belediye başkanı olarak ilçemizi daha yaşanılabilir bir yer olarak çalışmalarımız aralıksız devam ediyor.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER