İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Gece gündüz demeden çalışıyoruz

17 Kasım 2016 - 13:38 'de eklendi ve 242 kez görüntülendi.
Gece gündüz demeden çalışıyoruz

Kırıkkale Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, halk gününde vatandaşlarla bir araya geldi. Belediye binasındaki halk gününde vatandaşların taleplerini alan Bakır, yaptığı açıklamada, uygulamayla vatandaşlarla her hafta bir araya geldiklerini söyledi.

İLGİLİ MÜDÜRLERE TALİMAT

Her hafta Perşembe günü olduğu bu haftada halk günü etikliği gerçekleştirildi. 124’üncüsü gerçekleştirilen etkinliğe Belediye Başkan Yardımcısı Mutlu Erol Bakır, başkanlık etti.

Bakır, sorunların çözümü için ilgili birim müdürlerine talimat vererek sorunların biran çözülmesi istedi. Vatandaşlar, halk günü etkinliğinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya da teşekkür ettiler.

VATANDAŞLARIMIZ MEMNUN KALDI

Etkinlikte konuşma yapan Bakır, burada yaptığı açıklamada, halk günü uygulamasıyla vatandaşların sorun ve taleplerini birinci ağızdan aldıklarını ifade etti. Bakır, “Bahçelievler Mahallesine yaptığımız bisiklet ve yaya yolu için vatandaşlarımız çok memnun kaldı. Diğer mahallelerimize de böyle projeler yapacağız.”

HİZMETLERİMİZ DEVAM EDİYOR

“Kaletepe Mahallesine de park çalışması yaptık. Vatandaşlarımız için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bu etkinlikte dile getirilen tüm sorun ve talepler değerlendiriliyor. Her hafta perşembe günleri halk günü düzenliyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri burada anında değerlendiriliyor. Vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve isteklerini alarak anında değerlendirme fırsatı buluyoruz.”

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER