İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Fırsatı iyi değerlendirin

13 Ekim 2016 - 19:28 'de eklendi ve 189 kez görüntülendi.
Fırsatı iyi değerlendirin

Halk günü etkinliğinin 120’ncisi Belediye Başkanı Mehmet Saygılı tarafından başkanlık makamında gerçekleştirildi.

SORUNLAR İÇİN ÇÖZÜM TALİMATI

Belediye Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen halk günü etkinliğine Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları ilgili birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı. 120’ncisi gerçekleştirilen Halk günü etkinliğinde vatandaşlar taleplerini aracısız bir şekilde başkanımıza ilettiler. Sorunları dinleyen Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, çözümü için talimatlar verdi.

31 EKİM KANUNUN SON GÜNÜ

Etkinliğe katılan vatandaşları ilgi ve alakalarından dolayı başkanı teşekkür ederek Belediye çalışmalarından memnun olduklarını belirttiler.  Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, 6736 sayılı kanuna göre eski borçların yapılandırması için dilekçe verilme tarihinin 31 Ekim’in son gün olduğunu hatırlattı.

BÜYÜK KOLAYLIK SAĞLIYOR

Vergi borcu olan vatandaşlar en kısa zamanda Belediyemiz binasına uğrayarak yapılandırma kanunundan getirilen imkânı kaçırmamaları için uyardı. İlan Reklam, Emlak vergisi, Çevre Temizlik vergisi, Su borcu gibi ödemelerde yapılan bu fırsat ile vatandaşları borçlarını ödeme konusunda kolaylık sağlayacağını söyleyen başkan bütün vatandaşların bu fırsattan yararlanmasını istedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER