İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Engelleri birlikte aşacağız

08 Kasım 2016 - 19:09 'de eklendi ve 237 kez görüntülendi.
Engelleri birlikte aşacağız

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı geçtiğimiz günlerde açılan Tüm Engelliler Derneğinin yeni hizmet binasını ziyaret etti.

YENİ PROJELER ÜRETECEĞİZ

Engellilere yeni yerlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Saygılı “Dernek çatısı altında Kırıkkale de bulunan engelliler bir araya gelerek yeni projeler üreteceklerine yürekten inanıyorum” dedi.

YER ALMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Engellilerle bir araya gelerek sohbet eden Başkan Saygılı “Kırıkkale de bulunan engellilere toplum olarak herkesin sahip çıkması gerekiyor. Onun içinde hiç kimse engellileri hor gözle bakmamalı. Biz Kırıkkale Belediyesi olarak engelli kardeşlerimize her zaman yanlarında yer alacağız ve yer almaya da devam edeceğiz. Engellilere tahsil edilen bu yerde Kırıkkale de bulunan engelliler bir araya gelerek dernek çatısı altında yeni projeler üreteceklerine yürekten inanıyorum” dedi.

SAYGILI´YA TEŞEKKÜRLER

Kırıkkale Tüm Engelliler Dernek Başkanı M. Emin Erkoç´ta, başkan Saygılı´nın yapmış olduğu anlamlı ziyaretten dolayı mutlu olduklarını belirterek engelliler olarak her türlü çalışmaya hazır olduklarını, yer tahsis konusunda kendilerine destek veren Kırıkkale Valisi Mehmet İlker Haktankaçmaz ve Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı´ya teşekkür ettiklerini söyledi.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER