İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

En büyük görev muhtarların

07 Kasım 2016 - 14:01 'de eklendi ve 194 kez görüntülendi.
En büyük görev muhtarların

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay, mahalle muhtarları ile birlik ve beraberlik toplantısı yapıldı. Muhtarların büyük görevler üstlendiğine dikkat çeken Akçay, bundan önce verdikleri ve bundan sonra verecekleri destekten dolayı teşekkür etti.

SORUNLARI SORUNLARIMIZDIR

AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Merkeze Bağlı muhtarların tam kadro katıldığı toplantıda konuşan AK Parti Kırıkkale İl Başkanı Mürsel Akçay, muhtarların mahalle ve köylerdeki önemine değinerek, ‘Muhtarlarımız mahalle ve köylerde halkla birebir olup dertlerini ve sıkıntılarını yakından takip edip bunları siyasilere ileten önemli unsurlardır.”

BİZE HEP DESTEK VERDİLER

“Teşkilat olarak bu zamana kadar tüm muhtarlarımızla uyum içeresinde çalıştık. Bundan sonra da uyum içeresinde çalışmaya devam edeceğiz. Mahallenin ve köylerin sorunu muhtarların sorunu, muhtarların sorunu da bizim sorunumuzdur. Muhtarlarımız bu zamana kadar bize hep destek verdiler. “

TEŞEKKÜR EDİYORUM’

“Bundan sonra da vermeye devam edeceklerinden şüphem yok. Ak Parti ile hizmetler bundan önce olduğu gibi bundan sonra da tüm hızıyla devam edecek. Sizler bizi desteklediğiniz sürece bizlerin de hizmetleri devam edecek. Bizler birlik ve beraberlik içerisinde Kırıkkale için çalışacağız. Verdikleri destekten dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum’ dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER