İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Emekliler çözüm bekliyor

27 Eylül 2016 - 0:10 'de eklendi ve 295 kez görüntülendi.
Emekliler çözüm bekliyor

Türkiye Emekliler Derneği Kırıkkale Şube Başkanı Zekeriya Aytekin, son günlerde gündemde olan promosyon hakkında açıklamalarda bulundu. Promosyon çalışmalarının devam ettiğini belirten Aytekin, “Emeklilerimiz bu konu hakkında kesin bir çözüm bekliyor” dedi.

MÜJDELİ HABERİ BEKLİYORUZ

Çok sayıda emeklinin bulunduğu Kırıkkale’de de gözler, Başbakan Binali Yıldırım’ın vereceği müjdeli habere çevrildi. Konu hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan Türkiye Emekliler Derneği Kırıkkale Şube Başkanı Zekeriya Aytekin, “Aylardır süregelen bu promosyon söylentilerinin biran önce çözüme kavuşmasını istiyoruz” dedi.

DİKKATE ALINARAK ELENDİLER

Milyonlarca emeklinin dört gözle beklediği promosyon çalışması tamamlandığını söyleyen Aytekin,  bankalarla aylardır yürütülen pazarlıkların sonunda promosyon masasında kamu bankaları kaldığını söyledi. Aytekin, “Promosyon pazarlığında gözler bin 700 şubesi, 24 bin personeli ile Türkiye’nin en ücra bölgelerinde bile hizmet veren Ziraat Bankası’na çevrildi.

Daha cazip teklifte bulunan özel bankalar ilçelerde şubesi olmadığı, emeklilerin aylık almakta zorlanacağı dikkate alınarak elendi” ifadesinde bulundu.

OLUMLU ŞEKİLDE SONUÇ BULUR

Emeklilerin Başbakan Binali Yıldırım’dan gelecek müjdeli haberi beklediğini söyleyen Aytekin, “Türkiye Emekliler Derneği olarak genel merkezimizin talimatları doğrultusunda çalışmaları Kırıkkale’de de gerçekleştiriyoruz. İnşallah bu çalışmalar olumlu şekilde kısa sürede sonuçlanır ve aylardır kamuoyunda olan bu promosyon çıkmazı sonuç bulur” şeklinde konuştu.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER