İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Emanetlerine sahip çıkıyoruz

20 Ekim 2016 - 19:44 'de eklendi ve 190 kez görüntülendi.
Emanetlerine sahip çıkıyoruz

Muharrem ayı nedeniyle Vatan İçin Can Verenler Derneği tarafından aşure ikramı yapıldı. Dernek Başkanı Mümtaz Torunlu, “Şehitlerimizin geride bıraktıkları emanetlerine ölene kadar sahip çıkacağız” dedi.

ŞEHİTLER İÇİN DUALAR EDİLDİ

Muharrem ayı nedeniyle Vatan İçin Can Verenler Derneği tarafından organize edilen aşure etkinliği günü yoğun ilgi gördü. Birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirilen Aşure dağıtımında aziz vatan toprağı için şehit düşmüş askerlerimize dualar edildi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Vatan İçin Can Verenler Derneği binasında gerçekleştirilen aşure gününe Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan, İl Jandarma Alay Komuta İsa Çakmak, Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Genç, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zühtü Bozdemir ve çok sayıda davetli katıldı.

BURASI HERKESİN DERNEĞİDİR

Dernek Başkanı Mümtaz Torunlu, etkinliği şehit ailelerini Muharrem ayı nedeniyle bir araya getirmek için düzenlediklerini söyledi. Torunlu, “Aşure dağıtmamızdaki sebep paylaşma ve kaynaşma olsun istedik ve paylaştırdığımıza da inanıyorum. Vatan İçin Can Verenler Derneği sadece bizim değil herkesin derneğidir. Vatanım diyen, bayrağım diyen herkesin derneğidir. Bu etkinliğimizi önümüzdeki yıllarda da devam ettirmeyi düşünüyoruz. Aşure Günü’nü gerçekleştirmemizde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER