İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Emanetiniz emanetimizdir

07 Kasım 2016 - 14:00 'de eklendi ve 649 kez görüntülendi.
Emanetiniz emanetimizdir

Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Hizmetler Bölümü 1.Sınıf Öğrencilerinden oluşturulan bir heyet tarafından Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şube Başkanlığı ve Dernek üyeleri ile birlikte Şehitliği ziyaret ettiler.

MANEVİ DESTEK VERİLECEK

Dernek ve Şehitlik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetlerini dile getiren Dernek başkanı Rıfat Öcal tarafından Derneğin faaliyetleri ve Şehitlik hakkında öğrencilere bilgi verildi. Ziyarette Öğrencilerin düzenli olarak Şehit ailelerini ve Gazileri evlerinde de ziyaret etmeleri ve manevi desteğin her fırsatta verilmesi de kararlaştırıldı.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Öğrencilerin Derslerinden fırsat buldukça Dernek tarafından ziyareti kabul eden aileler ayarlanıp ona göre programlar düzenlenecek. Dernekte Şehit ve Gazi aileleri ile sohbet eden Öğrenciler göz yaşlarına hakim olamazken “Vatan için canlarını ve kanlarını seve seve feda eden ağabeylerimizin ruhları şad olsun, emanetiniz emanetimizdir ”dediler. Şehitlik ziyaretinde duyguları bir kat daha artan öğrenciler Şehitlerimizin kabirlerini ziyaret edip dua okudular ve Şehit ailelerinin ellerini öperek manevi destek verdiler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER