İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Doğru ve zamanında yapılmalı

11 Kasım 2016 - 12:52 'de eklendi ve 292 kez görüntülendi.
Doğru ve zamanında yapılmalı

Kırıkkale Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından ihale yoluyla işlerini yapan kamu kurumlarına yönelik bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda Müdür Veli Karacaköylü, “Gerekli belgeler doğru ve zamanında ulaştırılmalı” dedi.

RUHSAT VERMEYE YETKİLİ

Kırıkkale Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya SGK İl Müdürü Veli Karacaköylü’nün yanı sıra tüm kamu kurumlarının temsilcileri katıldı. İl Müdürü Karacaköylü, ihale makamlarının, ruhsat vermeye yetkili makamların, muhtarlıkların ve ilgili diğer kurum-kuruluşların ihale yoluyla yaptırdıkları her türlü işleri üstlenenleri ve bunların adreslerini, ruhsat niteliği taşıyan belgelerini ve vermeleri gereken diğer bilgi ve belgeleri Kuruma bildirimlerini doğru ve zamanında yapmaları konusunda bilgi verdi.

BİLGİLENDİRME KATKI SAĞLIYOR

İl Müdürü Karacaköylü, Kırıkkale Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü’nde ruhsat vermeye yetkili makamların muhtarlıkların ve ilgili diğer kurum-kuruluşların ihale yoluyla yaptıkları her türlü işlerle ilgili bilgilendirme eğitimi düzenlendiğini söyledi. İlimizdeki kamu-kurum kuruluşlarının yoğun katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda İl Müdürü Karacaköylü, ruhsat niteliği taşıyan belgelerini ve vermeleri gereken diğer bilgi ve belgeleri kuruma bildirmelerini doğru ve zamanında yapmaları konusunda bir sunum gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER