İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Devlet-halk arasındaki köprüdür

11 Ocak 2017 - 18:41 'de eklendi ve 160 kez görüntülendi.
Devlet-halk arasındaki köprüdür

Türk Eğitim Sen Kırıkkale Şube Başkanı A. Yücel Karabacak ve yönetimi,’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle gazetemizi ziyaret ettiler. Gazeteciliğin öneminden bahseden Karabacak, “Bu meslek mensupları Devlet-halk arasında köprü vazifesi görür” dedi.

ÖNEMLİ GÖREV ÜSTLENİYOR

Türk Eğitim Sen Kırıkkale Şube Başkanı Karabacak, Kırıkkale’nin sorunlarını kamuoyuna aktaran, etkin çözüm yollarıyla kamu kurum ve kuruluşlarının daha etkin şekilde çalışmasına yardımcı olan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Yönetimi ile birlikte gazetemizi ziyaret eden Karabacak, gazetecilerin önemli bir görevi üstlendiğini dile getirdi.

YOL GÖSTERİCİ OLMAKTADIR

“İlimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran, etkin çözüm önerileriyle kamu kurum ve kuruluşlarının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basın mensuplarımızın yorum ve görüşleri, idareciler olarak bize çalışmalarımızda yol gösterici olmaktadır. Yerel medya topluma yön verir.”

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

“Bu duygu ve düşüncelerle, çalışmalarımızda büyük desteğini aldığımız basınımıza teşekkürlerimi sunuyor, ilkeli ve objektif bir anlayışla devam edeceğine inandığım çalışmalarınızda başarılar diliyor, tüm basın mensuplarının “ 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nü kutluyorum” dedi.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER