İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Cumhuriyet Bayramı müsabakaları sona erdi

01 Kasım 2016 - 13:36 'de eklendi ve 212 kez görüntülendi.
Cumhuriyet Bayramı müsabakaları sona erdi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü dolu dolu faaliyetlerle geçirdi.

ÇEŞİTLİ FAALİYETLER DÜZENLENDİ

Tüm yurtta olduğu gibi Kırıkkale’de de coşku ile kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına Kırıkkale Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü damgasını vurdu. Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla çeşitli etkinlikler düzenledi.29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 93. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Cumhuriyet Kupası müsabakaları sona erdi.

 

4 AYRI BRANŞTA YAPILDI

Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri oldukça kapsamlı geçti. 2016–2017 faaliyet programında yer alan Cumhuriyet kupası müsabakaları;  satranç, bilardo, halter ve yüzme müsabakaları olmak üzere 4 ayrı branşta yapıldı. Düzenlenen müsabakalar yoğun katılımla gerçekleştirildi. Müsabakalar zevkli ve çekişmeli geçerken, dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları verildi.

 

GELECEĞİN YILDIZLARI YETİŞİYOR

Açılış töreninde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Adnan Vural konuşmasında şunları kaydetti.” 29 Ekim Cumhuriyet Bayramın 4 ayrı branşta sportif aktivitelerle kutladık. Geleceğin yıldızları buralardan yetişiyor. Bu bağlamda antrenörler ve sporcuların özverili bir şekilde çalışıyorlar ve bu çalışmalarının emeklerini ileriki yıllarda fazlasıyla alacaklar. Türk Sporuna uzun yıllar hizmet edecek sporcuların yetiştiriliyor.”

Haber: Sevda Vapur

 

 

cumhuriyet-bayrami-musabakalari-5 cumhuriyet-bayrami-musabakalari-9 cumhuriyet-bayrami-musabakalari-8 cumhuriyet-bayrami-musabakalari-7 cumhuriyet-bayrami-musabakalari-6 cumhuriyet-bayrami-musabakalari-4 cumhuriyet-bayrami-musabakalari-3 cumhuriyet-bayrami-musabakalari-2

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER