İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Çocuklar için ter döktüler

01 Eylül 2016 - 14:10 'de eklendi ve 428 kez görüntülendi.
Çocuklar için ter döktüler

Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz ile Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, koruma altında bulunan çocuklar ile halı saha maçı yaptı. Koruma altında bulunan çocukların ‘Yuva Arena’ olarak adlandırdıkları sahada, renkli görüntüler yaşandı.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Geçtiğimiz aylar içerisinde Kırıkkale Valiliği görevine başlayan Dr. Mehmet İlker Haktankaçmaz ile Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın sergilemiş olduğu birliktelik, halk tarafından takdir topluyor. Kırıkkale’nin en iyi yatırım alması amacıyla çaba gösteren Haktankaçmaz ve Saygılı, geçtiğimiz gün renkli bir organizasyona imza attı.

YAKINDAN İLGİLENDİLER

Vali Haktankaçmaz, Belediye Başkanı Saygılı, Emniyet Müdürü Hasan Onar, İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak ile birlikte Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesi koruma, bakım altındaki çocuklarımız ile birlikte halı saha maçı yaptı.  Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü binasını ziyaret eden protokol üyeleri, çocuklarla yakından ilgilendi.

KIYASIYA MÜCADELE ETTİLER

Müsabaka esnasında birbirlerine rakip olan Haktankaçmaz ve Saygılı, maçın düdüğü çalana kadar kıyasıya mücadele etti. Sevginin, dostluğun ve paylaşmanın kazandığı müsabaka sonucunda, çocuklarla birlikte pasta kesildi. Her zaman sizin yanınızdayız diyen Saygılı, “Aile sıcaklığında sizlere en güzel hizmeti sunmak için devletimiz gerekli çalışmayı gösteriyor” dedi.

 

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER