İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

ÇARE BULUNSUN

12 Ekim 2016 - 14:28 'de eklendi ve 200 kez görüntülendi.
ÇARE BULUNSUN

Yine al bayraklı şehit tabutları, yine ağlayan analar, yine gözyaşları, yine hainlerin kol gezdiği, yine aynı söylemler, yine afaki ifadeler, kanınız yerde kalmayacak, intikamınız alınacak, alınıyor çokça leşler oluyor ama anaların gözyaşları da dinmiyor.

Al kınalı kuzuların şehadet haberleri bitmiyor. Yavuklusuna erişemeden şehit olanların yaşlarının baharında şehadet edişleri çare bulun demeye bizleri mecbur ediyor.

Hainler zamanla TBMM’deki kollarıyla dağlarda buluştuklarında, kucaklaştıklarında sesiz kalanlar dokunulmazlıkları ellerinden alınacak dokunulacak diyerek bu milleti avutanlar niye dokunmadıklarını anlatmadıkça gözyaşları dinmeyecek.

Vatanın her tarafında bombalı suikastlar yapılırken bu bombaların nasıl ve ne şekilde ülkeye sokuldukları takip edilmedikçe çare bulunmaz.

Oslo’da hainlerin ses kayıtlarından anlaşıldığı gibi ülkenin her tarafına patlayıcıların saklandığını bilen memurlar konuşmadıkça bir çare bulunmaz. Bu hainler ne Kürt kardeşimizin unsurları ne de Türk milletinin devletleridir. Bu hainler Türk milletinin bekasını İSTEMEYEN DIŞ mihrakların uşakları, sünnetsiz, allahsız, vatansız hainlerin ta kendileridir.

Bu milletin unsurları Kürt ve Türk olan hiçbir vatan evladı bu hainliği yapmaz.

Çare birlikte, çare beraberlikte, çare Türk milletinin bu amansız hainlikleri karşısında yurdumuzu kuşatmaya çalışan uşaklarla topyekün mücadele etmektir.

Irak’a bakın. Hz. Hüseyin’in şehadet şerbetini içtiği topraklara bakın. Yıllardır çapulcuların kol gezdiği Irak’ta namus şeref misali temsili unsurları yok eden, şerefsizlere ses çıkartmayan ırak hükümeti Türk askerinin buradan çıkmasını hatırlatıyor. Yoksa diyerek meydan okuyor. Allah seni kahretsin ne deyim?

Türk askeri girdiği her yerde kutsal sayılan ve bilinen ne varsa ona saygılı ve desturlarla hizmet etmektedir.

Ey Irak, keşke senin için de yuvalanmış namussuzlardan haberin olsa da devlet olduğunu anlasak da

Bize konuşulanları biz de bir kere düşünsek. Ataların bir sözü vardır. Deveye diken, insana …… yarar derler.

Bu vesile ile hicretin 60. yılında vuku bulan Kerbala olayında 70 sahabenin çoluk çocuk demeden katledilişlerinin yıl dönümü münasebetiyle cennetin güllerinin kokularının Allah resulüne fersah fersah ulaşırken yezid misali bu vatana ihanet edenlerin arasında bir farkın olmadığını ve al bayraklara sarılı şehit tabutlarının an ocağına gelirken ruhlarının fersah fersah cennete resule kavuşmanın bir olduğuna hepsinin Hz. Hüseyin ve ehlibeyt yolunda gösterilen bağımsızlık mücadelesinin ülkemizde sürdüğünü ve bizlere Hz. Hüseyin anlayışı ile yüce Türk milletini hainlerden koruması için birlik beraberliğimi kutlar, muharrem ayının Türk İslam âlemine birlik beraberlik getirmesini dilerim.

HALİS HAKTANIR

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER