İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Camiler gençlerle şenlendi

21 Kasım 2016 - 18:38 'de eklendi ve 242 kez görüntülendi.
Camiler gençlerle şenlendi

Gençlik ve Spor Bakanlığı Organizasyonu ile 81 ilde uygulanmakta olan ‘Gençler Sabah Namazında Buluşuyor’ projesi çerçevesinde Kırıkkale’de bulunan gençler, sabah namazında Nur Camii’nde buluştu.

ÇEŞİTLİ İKRAM YAPILDI

Kırıkkaleli gençler Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünce organize edilen ‘Gençler Sabah Namazında Buluşuyor´ organizasyonu kapsamında Nur Camii Külliyesinde buluştu. 81 ilde eş zamanlı düzenlenen uygulama kapsamında Nur Camii külliyesine gelen gençler namaz öncesi Kırıkkale İl Müftüsü Bekir Gerek´in verdiği vaazı dinledi. Gençler, cami cemaati ile saf tutarak namaz kıldı, dua etti.

ALLAH´IN HİMAYESİNDEDİR

Proje kapsamında gençlere cemaatle birlikte Sabah Namazı kıldıktan sonra ney eşliğinde çorba ve poğaça ikramında bulunuldu. İkramların ardından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü gençlerimize katılımlarından dolayı teşekkür etti. Ünlü “Günün İlk imtihanı olan, “Kim sabah namazını kılarsa o, Allah´ın himayesindedir.”

HERKESE TEŞEKKÜR ETTİLER

Hadisinin şuurunu idrak eden Allah´ın Buyruğu ve Hz. Peygamberimizin ölçüsünü kalbine kazıyabilen bir gençlik ile Ülkemizin dirliği, milletimizin birlik ve beraberlik duası ile Gençler Sabah Namazında Buluşuyor” projesi kapsamında Gençlik Merkezi üyelerimize, Sivil Toplum Kuruluşlarımıza, destekleri ile büyüklerimize bir kez daha teşekkür ederiz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER