İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Bugün ve yarın elektrik kesilecek

14 Ekim 2016 - 19:37 'de eklendi ve 442 kez görüntülendi.
Bugün ve yarın elektrik kesilecek

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ tarafından yapılan açıklamada bugün ve yarın Kırıkkale’nin bazı mahallelerinde planlı kesintiler yapılacağını duyurdu.

SAAT 09.00-16.00 ARASI

Planlı bakım çalışması gerçekleştiren Başkent Elektrik Dağıtım AŞ, bugün ve yarın Kırıkkale’nin çeşitli mahallelerde elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi, “15..10. 2016 tarihinde, Kırıkkale Merkeze Bağlı: Selimözer ve Yuva Mahalleleri, Ayhan Baran, Müslim Erdal, Yuva Caddeleri Kısmındaki Sokaklar ile Esentepe Camii Civarlarına, Tesis çalışması nedeniyle, 09:00-16:00 saatleri arasında enerji verilemeyecektir.”

KESİNTİ OLACAK MAHALLELER

16.10.2016 tarihinde, Kırıkkale Merkeze Bağlı: Gürler Mahallesi, Menderes, Şair Nedim ve Fahrettin Altay Caddeleri ile Akşemsettin Okulu ve KIRGAZ Civarlarına, Tesis çalışması nedeniyle, 09.30-16.30 saatleri arasında enerji verilemeyecek Kırıkkale Merkeze Bağlı: Karşıyaka Mahallesi, Çeşme, Gençlik, Pınar Caddeleri Kısmındaki Sokaklar ile Yıldıztepe ve Yuva Şentepe Camii Civarlarına, Tesis çalışması nedeniyle, 09.30-16.30 saatleri arasında enerji verilemeyecektir.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Bahşili İlçesine Bağlı: Büyük Sarıkayalar Köyüne, Bakım çalışması nedeniyle, 13.30-16.30 saatleri arasında enerji verilemeyecektir. Sulakyurt İlçesine Bağlı: Danacı Köyüne, Tesis çalışması nedeniyle, 09.00-16.30 saatleri arasında enerji verilemeyecektir. Yahşihan İlçesine Bağlı: Yahşihan OSB de, 1, 3 ve 7. Sokaklarda bulunan müşterilerimiz ile Aks Mobilya, Dsa Kimya, Metec, Kale Yem, Atlas, Tacer Ve Hd İdeal Mobilya’ ya, 3. Şahıs çalışması nedeniyle, 10.35-14.30 saatleri arasında enerji verilemeyecek olup, basına bilgi verilmiştir.”

ZAMANLARINDA DEĞİŞİKLİK OLABİLİR

“Teknik ve idari zorunluluklardan dolayı, ilan edilen enerji kesme ve enerji verme zamanlarında değişiklik olabilir. Şirketimize ait enerjili ve enerjisiz durumda olan Yüksek Gerilim (YG) – Alçak Gerilim (AG) elektrik şebekelerimizde, Şirketimizden çalışma müsaadesi alınmadan hangi amaçla olursa olsun çalışma yapılamaz” denildi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER