İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Bizim için değerlisiniz

11 Ocak 2017 - 18:58 'de eklendi ve 322 kez görüntülendi.
Bizim için değerlisiniz

Kırıkkale Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personelleri, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle gazetemizi ziyaret ettiler. Gazetecilik mesleğinin fedakarlık isteyen meslek olduğunu söyleyen Müdürlük Sorumlusu Serkan Yalçın, “Sizler bizim için çok önemlisiniz” dedi.

TOPLUM İÇİN ÖNEMLİ YERİ VARDIR

’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ nedeniyle Kırıkkale Üniversitesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü sorumlusu Serkan Yalçın ve diğer yetkili personeller, gazetemizi ziyaret ettiler. Burada gazetemiz ekibiyle bir araya gelen Yalçın ve personeller, “Tarafsız, özgür, ilkeli ve basın ahlak kurallarına uyan bir medyanın toplumsal kalkınmanın, gelişmenin sağlanmasında önemli yeri vardır” şekline konuştu.

DEMOKRASİNİN VAZGEÇİLMEZİDİR

Yalçın, “İletişim ve buna bağlı olarak etkileşim sürecinin belirleyici olduğu günümüzde gazetecilik, insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu içermektedir. Çağımızın dinamik mesleklerinden biri olan gazetecilik, ideal manada haberin doğrusunu insanlara ulaşmasını sağlamak gibi anlamlı bir misyonu içermektedir.  Bu nedenle, güçlü gazeteci, güçlü basın kuruluşunun; güçlü basın kuruluşları da güçlü demokrasinin tesisini sağlayacaktır. Toplumun gelişimi ve kalkınma süreci de, basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olacaktır.”

BÜYÜK ROL ÜSTLENİYOR

“Bu duygu ve düşüncelerle, Ülkemizin ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan basınımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak, kamuoyunun bilgilendirilmesi ve yönlendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımıza sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni eder, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER