İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Birlikten kuvvet doğar

10 Kasım 2016 - 15:40 'de eklendi ve 356 kez görüntülendi.
Birlikten kuvvet doğar

Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu ve İl Genel Meclis Üyeleri Kırıkkale İl Genel Meclis toplantısına katıldılar.  İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara ve İl Genel Meclis üyelerinin çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

ÖNEMLİ KARARLAR ALINIYOR

Kırıkkale il Genel Meclis üyeleri toplantısına Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu ve meclis üyeleri katıldı. Kırşehir’den gelen 12 meclis üyesini ağırlayan Kırıkkale il genel meclis üyeleri çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ

Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu ziyarette yaptığı konuşmada, “Kırşehir il genel meclis üyeleri olarak İç Anadolu ve bazı bölgelerde bulanan il genel meclislerini ziyaret ediyoruz. Bizden daha tecrübeli olan başkanlarımız ve meclis üyelerimizden bilgiler alıyoruz. Bizleri burada ağırlayan İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara ve il genel meclis üyelerine teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Dulkadiroğlu’nun konuşmasının ardından ise İl Genel Meclis Üyesi Habip Altıntop yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Toplantının ardından ise Kırşehir ve Kırıkkale İl Genel Meclis üyeleri fikir alışverişinde bulundu. İl Genel Meclis Başkanı Murat Çaykara ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kırşehir İl genel Meclis Başkanı ve il genel meclis üyelerine başarılar diledi.

 

 

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER