İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Birlikte önemli çalışmalar yapacağız

09 Kasım 2016 - 12:19 'de eklendi ve 218 kez görüntülendi.
Birlikte önemli çalışmalar yapacağız

Enerji Bir-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Mikail Başer ve beraberindekiler MKEK Genel Müdürlüğü görevine getirilen Ahmet Taşkın’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

BİLGİ ALIŞ VERİŞİNDE BULUNDU

Enerji Bir-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Mikail Başer, MKEK Genel Müdürü Ahmet Taşkın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Genel Müdür Taşkın, Şube Başkanı Başer ile birlikte MKE Kurumu ile ilgili fikir alış verişinde bulundular.

ESKİ GÜNLERİNE GERİ DÖNMELİ

Başkan Başer, MKEK’nin eski günlerine gelmesi için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacaklarını söyleyerek, “MKEK o eski şaşalı günlerine tekrar kavuşması için el birliği ile çalışacağız. Eskiden MKEK işçileri çıktığı zaman sokaklarımız işçiler ile dolup, taşardı. Esnaflarımız bayram ederdi”

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

MKEK’nin eski günlerine geri dönmesi için el birliği ile çalışacaklarını dile getiren Başkan Başer, “Allah’ın izni ile hep beraber MKEK’yi layık olduğu noktaya getireceğiz. MKEK’nin o eski günlerine dönmesi için sizlerle birlikte elimizden geleni yapacağız” dedi. Son olarak Başer, Genel Müdür Taşkın’a bundan sonra ki yapacağı çalışmalarda başarılar dilediler.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER