İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

BİMAŞ AVM açıldı

11 Kasım 2016 - 14:11 'de eklendi ve 1815 kez görüntülendi.
BİMAŞ AVM açıldı

Kırıkkale’nin ilk yerli sermayeli alışveriş merkezleri arasında yer alan BİMAŞ AVM, Bahşılı ilçesinden sonra ikinci şubesini Yenimahalle’de açtı. Erol, Ramazan ve Hilmi Ayanoğlu kardeşler ortaklığında açılan BİMAŞ AVM’de açılışa özel indirimler yer aldı.

GÖRKEMLİ TÖREN GERÇEKLEŞTİ

Geçtiğimiz yıllar içerisinde ilk işletmesini Bahşılı ilçesinde kazandıran Ayanoğlu Gıda Limited Şirketi, ikinci işletmesini dün Yenimahalle’de hizmete açtı.  Gıda, deterjan, elektronik aletler ve birçok alanda hizmet veren BİMAŞ AVM, düzenlenen görkemli törenle hizmete açıldı. Açılışta stantlar açılarak çeşitli firmalar halka ücretsiz şekilde ikramlarda bulundu.

AÇILIŞA ÖZEL İNDİRİMLER YER ALDI

Yenimahalle’de düzenlenen açılış törenine, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Danacı, Bahşılı Belediye Başkanı İbrahim Uyar, sivil toplum kuruluş temsilcileri ile Ayanoğlu ailesinin eş, dost ve çok sayıda davetlisi katıldı. Erol, Ramazan ve Hilmi Ayanoğlu kardeşler ortaklığında açılan BİMAŞ AVM’de açılışa özel indirimler yer aldı.

KIRIKKALE’NİN KURULUŞUYUZ

Açılış töreninde konuşma yapan BİMAŞ AVM Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ayanoğlu, “Bizler Bahşılı ilçesi BİMAŞ Ayanoğlu kuruluşu olarak hizmet vermekteydik. Şuanda Kırıkkale Yenimahalle şubemizi açıyoruz. Bizler Kırıkkale’nin yerel firması olarak, siz değerli hemşerilerimize hizmeti Kırıkkale’ye getirdik, hepinize hayırlı olsun” dedi.

ÖNEMLİ HİZMETLERE İMZA ATACAK

BİMAŞ AVM’nin Bahşılı’nın bir kuruluşu olduğunu vurgulayan Bahşılı Belediye Başkanı İbrahim Uyar, “Bu işletmemiz yıllardır Bahşılı ve Kırıkkale’den gelen vatandaşlarımıza hizmet verdi. Bundan sonra burada güzel hizmetlere imza atacaktır. Emeği geçen Ayanoğlu kardeşlere ve herkese sonsuz teşekkür ederim” ifadesinde bulundu.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER