İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Beraberliğin sembolü

17 Ekim 2016 - 11:59 'de eklendi ve 406 kez görüntülendi.
Beraberliğin sembolü

 

CHP Kırıkkale İl Kadın Kolları tarafından aşure programı düzenlendi. İl Başkanlığındaki programda üyelere aşure ikram edildi. İl Başkanı Ahmet Önal, böylesi günlere önem verdiklerini bildirdi. Önal birlik ve beraberliğin sembolü olan bu günde birlik ve beraberliğimizin kimse tarafından bozulmasına izin verilmeyeceğini söyledi.

DAVETLİLERE AŞURE İKRAM EDİLDİ

Cumhuriyet Halk Partisi İl Kadın Kolları tarafından aşure programı yapıldı. Muharrem Ayı dolayısıyla katılımcılara aşure ikram edildi. Günün anlam ve önemini anlatan konuşmalar yapıldı. Kırıkkale İl Başkanlığı, Merkez ilçe ve Kadın Kolları Başkanlığı ile Gençlik Kolları Başkanlığınca ortaklaşa düzenlenen programa çok sayıda partili katıldı. Bu arada görevliler parti binası çevresindeki esnaflara ve vatandaşlara da aşure ikram etti.

HER ZAMAN DEVAM EDECEĞİZ

İl Kadın Kolları Başkanı Güllü Aykut ve yönetim kurulu üyeleri ortaklaşa hazırladıkları aşureyi katılımcılara ikram ettiler. Parti il binasındaki etkinlikte kısa bir açıklama yapan Kadın Kolları İl Başkanı Güllü Aykut amaçlarının bu günü anmak ve birlik beraberliğin sembolü olan aşure ikram ederek birlik ve beraberlik mesajı vermek olduğunu söyledi. Aykut benzer etkinliklerinin devam edeceğini belirterek siyasi çalışmaların yanında sosyal içerikli çalışmalara önem verdiklerini de kaydetti.

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER