İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Bayram öncesi ibadete açılacak

26 Ağustos 2016 - 14:27 'de eklendi ve 266 kez görüntülendi.
Bayram öncesi ibadete açılacak

Genç ve girişken yapısıyla tüm Sulakyurtluların sempatisini kazanan ve halkın içinde olması nedeni ile onlardan biri haline gelen Sulakyurt Kaymakamı Fikret Dağ ilçenin tüm sosyal girişimlerinde yer almayan devam ediyor. Son olarak Kaymakam Fikret Dağ, Sulakyurt’ta devam eden Yunus Emre Camii inşaatı için destek çağrısında bulundu.

YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

Yaklaşan Kurban Bayramı nedeni ile yapımı devam eden Yunus Emre Cami’nde sona yaklaşıldı. İnşaatı devam eden ve müftülük aracılığı ile yardımlarla inşa edilen Cami, şimdiden ilgi çekmeye başladı. Sulakyurt Kaymakamı Fikret Dağ’ında tüm çalışmalarını yakından takip ettiği Cami İnşaatı, yapılacak Kurban Derisi yardımları ile tamamlanmayı bekliyor.

YARDIM TALEBİNDE BULUNDU

Sulakyurt Kaymakamı Fikret Dağ’ın da yakından takip ettiği Cami inşaatı için Kaymakam Dağ sosyal medya hesabından “Sulakyurt Yunus Emre Camisi için Kurban Bayramında mübarek kurbanlarınızın derilerini Müftülüğümüz aracılığıyla topluyoruz. Allah yaptığınız ve yapacağınız yardımları kabul etsin.” İfadelerini kullanarak Cami İnşaatına yardım isteğinde bulundu.

CEM EVLERİ İLE DE İLGİLENİYOR

Sulakyurt Kaymakamı Fikret Dağ, Sulakyurt’un Alevi Köyleri ile de yakından ilgilenerek, Cem Evleri ile de aynı hassasiyetle ilgileniyor. Dağ, son olarak Kıyıkavurgalı Köyünde bulunan Cem evinin laminant parke ve fayans işlerini yakından takip ederek tamamlanmasını sağlıyor.

Tüm ırk ve mezheplere eşit yakınlığı ile köylülerin sevgilisi haline gelen Dağ, Sulakyurt için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER