İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Başpınar Stadyumu yenileniyor

18 Ekim 2016 - 19:27 'de eklendi ve 475 kez görüntülendi.
Başpınar Stadyumu yenileniyor

2016 yılı içerisinde bakım-onarım, tartan pist ve aydınlatma gibi büyük projeleri ihale edilen Başpınar Futbol Stadyumu yeni görünüme kavuşmak için gün sayıyor. Haziran ayı içerisinde bakım onarım çalışmaları biten stadyumun tartan pist ve aydınlatma çalışmalarında ise sona yaklaşıldı.

OLUMLU ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Rifat Ünlü;  “Haziran ayında bakım onarım çalışmasını bitirdik. Mekanik aksamdan, tesisata kadar bir çok yerde yenileme çalışmaları yaptık.Hali hazırda tartan pist ve aydınlatma çalışmaları devam ediyor. Stadyumun zemini tartan pist olacak. Atletizm ve diğer sektörleri olan (çekiç atma, gülle atma, yüksek atlama) vb yarışlar Kırıkkale’mizde rahatlıkla yapılacak. Ayrıca aydınlatma çalışmalarında sona yaklaşıldı.

BİR AY İÇİNDE TAMAMLANACAK

“Aydınlatma direkleri dikildi son rötuşlar yapılıyor. Bir ay içerisinde tesisimiz tam anlamıyla hazır hale gelecek. Kırıkkale’mize hayırlı uğurlu olsun. Başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ olmak üzere Sayın Valimize ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum, Kırıkkaleli hemşerilerimizi yeni tesisimizde spora bekliyoruz” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER