İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Başbuğ anısına resim sergisi

28 Kasım 2016 - 13:41 'de eklendi ve 487 kez görüntülendi.
Başbuğ anısına resim sergisi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kurucusu Alparslan Türkeş, doğum gününde sevenleri tarafından anıldı. Alparslan Türkeş tüm Türkiye’de ve Kırıkkale’de   “Doğumunun 99. yılında 99 fotoğraf ile Başbuğ Alparslan Türkeş” adlı fotoğraf sergisi Cumhuriyet Meydanı’nda sevenleri tarafından özlemle anıldı.

ÖZLEMLE ANILDI

Alparslan Türkeş nam-ı diğer Başbuğ olan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) kurucusu doğum yıl dönümünün 99. yılında Kırıkkale’de sevenleri tarafından özlem ile anıldı. Kırıkkale Ülkü Ocakları’nın organize ettiği Alparslan Türkeş Kırıkkale’de “Doğumunun 99. yılında 99 fotoğraf ile Başbuğ Alparslan Türkeş” adlı fotoğraf sergisi Cumhuriyet meydanında sevenleri tarafından özlemle anıldı.

ASLA UNUTULMAYACAK

Cumhuriyet Meydanı’nda Alparslan Türkeş’in yaşamındaki kesitlerden oluşan 99 fotoğraf ile Başbuğ Alparslan Türkeş adlı fotoğraf sergisi açıldı.  Alparslan Türkeş’e dualar okunmasıyla başlayan anma programına Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, Kırıkkalespor Kayyumu Av. Abdullah Pekgöz, Ülkü Ocakları Başkanı Ali Gençtürk, TÜRÇEV yöneticileri ile çok sayıda öğrenci ve partili partisiz vatandaşlar katıldı.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER