İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Başarılı nice yıllara

20 Eylül 2016 - 9:52 'de eklendi ve 215 kez görüntülendi.
Başarılı nice yıllara

 

Petrol İş Sendikası Kırıkkale Şube Başkanı Recep Sefer ve Türkiye Emekliler Derneği eski şube başkanı Basri Keskin, 33. Kuruluş yıl dönümümüz nedeniyle gazetemiz imtiyaz sahibi Ramazan Çetin ile bir araya geldiler.

 

ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPIYOR

Gazetemizin 33. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle Petrol İş Sendikası Kırıkkale Şube Başkanı Recep Sefer ve Türkiye Emekliler Derneği eski şube başkanı Basri Keskin, gazetemizi ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında gazetemizin kuruluş yıl dönümünü kutlayan iki başkan Çetin ve gazeteyi bugünlere getiren ekibine teşekkür etti.

 

BÜYÜK ROL OYNUYOR

Başkan Sefer, “Gazetecilik meslek etiğine saygılı yayın politikasından ödün vermeden, ilkeli ve tarafsız habercilik anlayışı ile yayımlanan gazetenizin, şahsınızda tüm çalışanlarını en içten dileklerimle kutlar, başarılarınızın devamını dilerim” dedi. Keskin ise, “Gazetenizin 33. kuruluş yılı münasebetiyle şahsınızda tüm gazete çalışanlarının yıldönümlerini kutluyor, Kırıkkale’mizin gelişmesinde büyük rolü olan ilimizin en eski ve en köklü gazetelerinden olan İL gazetenizin başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER