İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Başarılı nice yıllara

22 Eylül 2016 - 15:12 'de eklendi ve 495 kez görüntülendi.
Başarılı nice yıllara

Kırşehir ve İlçeleri Dayanışma Kültür Derneği Başkanı Mustafa Tuğrul, Başkan Yardımcısı Metin Kılıç ve yönetim kurulu üyesi Mustafa Çelik, 33. Kuruluş yıl dönümümüz nedeniyle gazetemiz imtiyaz sahibi Ramazan Çetin ile bir araya geldiler.

ÇETİN VE EKİBİNE BAŞARI TEMENNİSİ

Gazetemizin 33. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle Kırşehir ve İlçeleri Dayanışma Kültür Derneği Başkanı Mustafa Tuğrul, Başkan Yardımcısı Metin Kılıç ve yönetim kurulu üyesi Mustafa Çelik, gazetemizi ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında gazetemizin kuruluş yıl dönümünü kutlayan KIR-DER yönetimi, Çetin ve gazeteyi bugünlere getiren ekibine teşekkür etti.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Başkan Tuğrul, “Gazetecilik meslek etiğine saygılı yayın politikasından ödün vermeden, ilkeli ve tarafsız habercilik anlayışı ile yayımlanan gazetenizin, şahsınızda tüm çalışanlarını en içten dileklerimle kutlar, başarılarınızın devamını dilerim. Gazetenizin 33. kuruluş yılı münasebetiyle şahsınızda tüm gazete çalışanlarının yıldönümlerini kutluyor, Kırıkkale’mizin gelişmesinde büyük rolü olan ilimizin en eski ve en köklü gazetelerinden olan İL gazetesini tebrik ederim” dedi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER