İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Bahçeli Günedoğu raporunu açıklıyor

29 Eylül 2016 - 13:57 'de eklendi ve 230 kez görüntülendi.
Bahçeli Günedoğu raporunu açıklıyor

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin Güneydoğu ve Doğu’yu kalkındırma programında konuşuyor.

İşte Devlet Bahçeli’nin konuşmasından satır başları: FETÖ’nün 15 Temmuz ihaneti nesiller geçse de unutulmayacak bir düşmanlıktır.
Görev dağılımına göre PKK, YPG, DAEŞ gibi örgütler ülkemize saldırmış, bunun yanında FETÖ devlete paralel bir yapılanmaya giderek saldırmıştır.

Devlet Bahçeli açıklama yapıyor İHANET ÇETESİ FETÖ, TÜRKİYE DÜŞMANLARIYLA İŞBİRLİĞİNDE FETÖ, Türkiye’nin etnik ve mezhep temelli iç savaşa girmesi için acımasızca devreye girmiştir.

Cebinde 1 dolar bulunduran, ByLock’la haberleşen, Anayasa ve yasaların dışında bir hiyerarşik sisteme sahip olan FETÖ’cüler bir anda ülkemizi sarmıştır.

FETÖ Türk İslam dünyasına düşman kim varsa onunla yumuşak ilişki kurmuştur. Türkiye takiye üstası şarlatanlar, sahte hocalar, Türkiye’ye düşman kim varsa onlarla entrika kardeşliği yapmışlardır.

Devletimizi yıkmayı, silahla başaramayanlar ekonomik kurumlarla yeni saldırılara başlıyorlar. FETÖ işbirlikçidir, haindir, vatan millet ve din nefretiyle malul şeytan uşağıdır. PKK kimse, IŞİD kimse FETÖ tıpkısının aynısı, belki de bir gömlek üstüdür.

“İKİNCİ DARBE İDDİASINDA OLANLAR…”

Çok şükür darbe teşebbüsü binbir mücadeleyle püskürtülmüştür. İkinci bir darbe teşebbüsü iddiasıyla milleti korkutanlar gaflet içindedir, bu tavırlarından vazgeçmelidirler.

DARBE YAPACAK OLANLAR, BİZİM BEDENİMİZİ ÇİĞNEMEDEN YAPAMAZ
Darbecilerin geleceği varsa, Allah’ın izniyle görecekleri de vardır. Öyle bir girişimde bulunacaklar bilsin ki, önce bizim bedenimizi çiğnemek zorunda kalacaklar.

FETÖ ile mücadele yapılırken, mağdurların olduğuna dikkat etmemiz gerekiyor. Yurtta Sulh Konseyi isimli ihanet yapılanmasının ana kadrosundan henüz bahseden yoktur. Bu hain ve haysiyetsizlerin kimlerden oluştuğu açıklığa kavuşamadı.

15 Temmuz’un sevk ve idaresini yapanları konuşanlar gözükmemektedir.

Mahkeme kararı olmadan hiç kimseye suçlu muamelesi yapılmamalıdır. Zira Türkiye bir hukuk devletidir.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER