İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Asla pes etmeyeceğiz

27 Eylül 2016 - 0:08 'de eklendi ve 196 kez görüntülendi.
Asla pes etmeyeceğiz

Milli Savunma Bakanlığı Savunma Sanayi Müsteşarlığında görevli bulunan Günay Kanmaz, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Kırıkkale Şube Başkanlığını ziyaret etti.  Terörle mücadele de asla pes etmeyeceklerini belirten Kanmaz, “Sonuna kadar devam edeceğiz” dedi.

DEVLETİMİZ OLDUKÇA KARARLI

Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Kırıkkale Şube Başkanlığı, Milli Savunma Bakanlığı Savunma Sanayi Müsteşarlığında Muhasebe ve projelendirme Müdürü olarak görev yapan Kırıkkaleli bürokrat Günay Kanmaz’ı ağırladı. Terörle mücadele konularının ele alındığı ziyarette konuşan Kanmaz, “Devletimiz bu konuda oldukça kararlıdır. Mücadelemiz, terör bitene kadar devam edecektir” ifadesinde bulundu.

CAN SUYU YERİNE GEÇECEK

Günay Kanmaz, daha sonra Kırıkkale’de kurulması planlanan ve büyük aşaması geçilen savunma alanında hizmet edecek proje hakkında bilgi verdi. Kanmaz bu projede yüzden fazla hemşerimizin istihdam edileceğini ve göç veren bir şehir için bu ve bunun gibi projelerin can suyu yerine geçeceğini söyledi.

HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Emekli Astsubaylar Derneği Başkanı Yusuf Erdoğan ve üyeleri ise ziyaretten memnun olduklarını belirterek bu tür bilgi alışverişi yapılacak toplantıların vizyon gelişimi anlamında faydalı olduğunu belirterek devam edeceğini söylediler.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER