İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Artık yürekler yanmasın

18 Eylül 2016 - 11:31 'de eklendi ve 228 kez görüntülendi.
Artık yürekler yanmasın

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kurban Bayramı’nın üçüncü günü parti binasında bayramlaşma töreni düzenledi. İl Başkanı Avukat Ahmet Önal ve parti yönetiminin katıldığı toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

ŞEHİT HABERLERİ CANIMIZI ACITIYOR

Kurban Bayramı’nın üçüncü günü Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından parti binasında bayramlaşma töreni düzenledi. İl Başkanı Avukat Ahmet Önal, merkez ilçe başkanı Yücel Kızık ile parti yönetiminin katıldığı toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verildi. Son günlerde yaşanılan terör olaylarına değinen Başkan Önal, “Artık yüreklerimiz yanmasın, ocaklara şehit haberleri ulaşmasın” dedi.

HEPİMİZİ DAHA GÜÇLÜ KILACAKTIR

Bayramların kardeşlik ve paylaşma sevgisinin ön plana çıktığı manevi günler olduğunu belirten Önal, “Bu kutlu günler vesilesiyle; aziz şehitlerimiz ve onların bizlere birer emaneti olan aile fertlerini ve yakınlarını birkez daha minnetle ve şükranla hatırlamak, kahraman gazilerimiz ve ailelerini unutmamak, akrabalık ve komşuluk bağlarını pekiştirmek, aile büyükleri ve tüm sevdiklerimizle hemhal olmak ve kucaklaşmak bizi daha da güçlü kılacaktır” şeklinde konuştu.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER