İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Akademi’de ikinci ders

10 Ekim 2016 - 20:42 'de eklendi ve 212 kez görüntülendi.
Akademi’de ikinci ders

Geçtiğimiz gün AK Parti İl Başkanlığında ilk dersini Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun verdiği siyaset akademisi devam ediyor.  Siyaset akademisinin ikinci dersini ise Murat Yılmaz ve Abdulkadir Özbek’in katılımı ile gerçekleşti.

ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPILIYOR

AK Parti İl Başkanlığı toplantı salonunda Cumartesi ve Pazar günleri 116 kişinin katılımı ile gerçekleşen siyaset akademisinin ikinci dersinde Demokratikleşme Süreci konulu dersi Murat Yılmaz Hafıza Teknikleri dersini ise Abdulkadir Özbek tarafından verildi.  Siyaset akademisinin 28 ilde başladığını ve 7 bin kişinin katıldığı belirten Yılmaz ve Özbek Kırıkkale’de geçtiğimiz dönemlerde de akademi derslerine katıldıklarını ifade ettiler.

TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ

Derslerin ardından ise AK Parti İl Başkanı Mürsel Akçay Murat Yılmaz, Abdulkadir Özbek’e

teşekkür plaketi verdi. Akçay burada yaptığı konuşmada, “Siyaset Akademisinin 17. Döneminde ilimizde başladı ilk dersimizi Orman ve su işleri Bakanımız Veysel Eroğlu tarafından verildi. Bizlerde Kırıkkale’de belirlenen tarihler içinde kayıtları aldık. İl AR-GE başkanımız başta olmak üzere gençlik ve kadın kolları Ar-Ge birim başkanlarımız akademi ile ilgili gerekli çalışmalarını yapıyor. Tüm katılımcılara başarılar diliyorum” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER