İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Aile sıcaklığında bayram

16 Eylül 2016 - 13:30 'de eklendi ve 732 kez görüntülendi.
Aile sıcaklığında bayram

Kırıkkale’de çocuk yuvası ile kız yetiştirme yurtlarında kalan çocuklar, Kurban Bayramı nedeniyle kendilerini ziyaret eden Vali Mehmet İlker Haktankaçmaz ile aile hasreti giderdiler.

HAVLU HEDİYE ETTİLER

Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü’ne bağlı Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdu’nda gerçekleşen bayramlaşmaya Kırıkkale Valisi Haktankaçmaz, Emniyet Müdürü Hasan Onar, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zühtü Bozdemir, birim müdürleri ve yurtta kalan 5-17 arası yaş grubu öğrenciler katıldı. Öğrenciler, Vali Haktankaçmaz’ı karşılayıp, boynuna sarılarak hasret giderdiler. Yer sofrasında kavurma yenirken, Valilik tarafından yurtta kalanlara bayram harçlıkları verildi. Yurt öğrencileri ise Vali Haktankaçmaz’a tel kırma havlu hediye ettiler.

İŞLERİNDE KOLAYLIK DİLEDİ

Çocuk Yuvası ve Kız Yetiştirme Yurdunda kalan çocuklarla yakından ilgilenen Vali Haktankaçmaz çocuklarla bayramlaşarak, onlara harçlık dağıttı. Daha sonra, Engelsiz Yaşam, Bakım, Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Vali Haktankaçmaz, bu merkez sakinlerinin de bayramlarını kutlayarak onlarla bir süre sohbet etti. Bayram ziyaretleri kapsamında Kırıkkale Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’nü de ziyaret eden Vali Haktankaçmaz, itfaiyecilerin bayramını kutlayarak, işlerinde kolaylıklar diledi.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI

Kırıkkale-Ankara Karayolu üzerindeki uygulama noktalarında yol kontrolü yapan Polis ve Jandarma Trafik ekiplerini de denetleyen Vali Haktankaçmaz, vatandaşın can ve mal güvenliği için görev yapan trafik ekiplerinin bayramını kutlayarak, görevlerinde başarılar diledi.

Son olarak, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Haktankaçmaz, burada görev yapan personelinde bayramlarını kutlayarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER