İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Adana’dan Sulakyurt’a vidanjör

30 Kasım 2016 - 19:31 'de eklendi ve 406 kez görüntülendi.
Adana’dan Sulakyurt’a vidanjör

Göreve gelmesinin ardından kısıtlı imkânlara rağmen ilçeye hizmet etmeyi kendisine prensip edinen Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, ikili ilişkilerle belediyenin araç parkurunu zenginleştirmeye devam ediyor. Belediye Başkanı Bildik’in girişimleriyle şimdi de belediyeye vidanjör kazandırıldı.

BÜYÜK İHTİYAÇ GİDERİLDİ

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik, imkanların dar olmasına rağmen ikili ilişkileriyle tüm kapıları açmayı başarıyor. Daha önce Belediyenin araç parkuruna çeşitli araçlar kazandıran ve ilçeye hizmet etmede devam eden Başkan Bildik, şimdi de ilçenin büyük bir ihtiyacını daha gidermenin heyecanını yaşıyor. Başkan Bildik’in girişimleriyle Sulakyurt Belediyesine 1 adet vidanjör kazandırıldı. Adana Büyükşehir Belediyesinden temin edilen vidanjörü bizzat Belediye Başkanı Bildik, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’den teslim aldı.

KİMSEYE RİCAMIZ OLMAYACAK

İlçenin bir ihtiyacını daha gidermenin heyecanını yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı Bildik “Kırıkkale’deki tüm Belediye Başkanlarına şimdiye kadar vermiş oldukları destekten ve dayanışmadan dolayı çok teşekkür ederim. İnşallah vidanjörümüz geldiğinde artık vidanjör için kimseye ricamız olmayacak. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü Başkanıma, MHP Genel Merkez Yöneticileri Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker’e, Merkez Disiplin Kurulu Başkanım Halil Öztürk’e emeği geçen herkese İlçem adına çok ama çok teşekkür ederim” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER