İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

Acıları yüreklerimizde

15 Eylül 2016 - 10:58 'de eklendi ve 395 kez görüntülendi.
Acıları yüreklerimizde

VALİ HAKTANKAÇMAZ: “BU MİLLETİN FERTLERİ ARASINDA BÖYLE KAHRAMANLAR BİTMEZ”

Kırıkkale Valisi Mehmet İlker Haktankaçmaz ve beraberindekiler, Kırıkkale Şehitliğini ziyaret ederek, şehit mezarlarına karanfil bıraktı. Şehitlikteki program, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve İl Müftüsü Bekir Gerek’in dua etmesiyle başladı.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Vali Haktankaçmaz ve beraberindeki Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Yıldız, İl Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve protokol üyeleri daha sonra şehit mezarlarına karanfil bıraktı.  Ziyaretin ardından gazetecilere açıklamalarda bulunan Haktankaçmaz, şehitleri kabri başında ziyaret ettiklerini söyledi.

HİÇBİR ZAMAN UNUTMAYACAĞIZ

Vatan için canlarını feda eden şehitlere çok şey borçlu olduklarını belirten Haktankaçmaz, şöyle konuştu: “Gözlerini hiç kırpmadan canlarını memleket için, bu millet için feda eden kahramanlarımızın, şehitlerimizin yattığı bu kutsal mekânı ziyaret ettik. Onları ve yaptıkları kahramanlığı hiçbir zaman da unutmayacağız.

ŞEHİTLERİMİZE ÇOK ŞEY BORÇLUYUZ

Her zaman bu milletin gönlünde, bağrında olduklarını bütün dualarımızla onları her zaman andığımızı göstermek için buradayız. Kendilerine ve yakınlarına ufak da olsa minnet borcumuzu ifade etmek için buraya geldik. Şehitlerimize gerçekten çok şey borçluyuz. Dün olduğu gibi bugün de milletimiz bu topraklarda yaşamanın bedelini ödedi ve ödemeye de devam ediyor. Bu milletin fertleri arasında böyle kahramanlar bitmez” dedi.

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER