İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

33 YAŞINDAYIZ

18 Eylül 2016 - 13:38 'de eklendi ve 794 kez görüntülendi.
33 YAŞINDAYIZ

İL GAZETESİ OLARAK BUGÜN BÜYÜK HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN YOLA ÇIKIŞIMIZIN 33. YILINI KUTLUYORUZ. MUTLUYUZ, GURURLUYUZ.

 

Bundan tam 33 yıl önce yayın hayatına başlayan gazetemiz bugün Kırıkkale’de olduğu gibi Başkent Ankara’da da yerel gazeteciliğin zirvesinde yer alıyor. Bu süreç boyunca gazetecilik alanında birçok başarıya imza attık, okurlarımızla bütünleştik, dostlarımızın ellerinde yükseldik, çalışanlarımızın emeğiyle büyüdük. Okul olduk onlarca gazeteci yetiştirdik. Doğru ve tarafsız olduk okuyucuyu gerçek gazetecilikle tanıştırdık. Kısacası 33 yıldır sektörümüzde hep örnek olduk, hem öncü olduk.

 

EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE

33’ncü yıla merdiven dayamanın heyecanı, coşkusu içerisindeyiz. Bu zorlu süreçte zorlu günler yıllar yaşadık. Ekonomik krizlerle sarsılan yılları da refah dolu dönemleri de çalışma arkadaşlarımızla birlikte geçerek geldik bu günlere.

 

1

 

İNSAN VE TEKNOLOJİ

Birkaç kişilik kadromuzu onlarca ifade edilen genişliğe, teknolojimizi gıpta ile bakılan seviyeye, tecrübemizi daha büyük projelerimizi gerçekleştirebilecek olgunluğa eriştirdik. Makine farkımızı son sistem makinelerle genişletirken, kalifiye eleman sayımızı artırdık. Hindistan’dan getirip kurduğumuz web ofset  baskı makinemiz ve alman yapımı aynı anda 4 renkli baskı yapabilen Heilderberg baskı makinemiz gücümüze güç kattı.

 

3

 

HERKESE TEŞEKKÜR

Şehrimize, ülkemize, milli ve manevi değerlerimize verdiğimiz önemi, her satırına yansıtmaya çalıştığımız gazetelerimizle, ülkemizin aydınlık geleceğine katkı sağlamayı sürdürüyoruz, sürdüreceğiz. Hayallerimize giden yolu en zorlu kısmını, patronundan çalışanına kadar tüm çalışanlar el ele vererek açtık. 33’üncü yılımızda bize destek veren vermiş olan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

DOĞUM GÜNÜ PASTAMIZI KESTİK

  1. yılımızı İL gazetesi ailesi ile birlikte kutladık. Gazetemizin kurulduğu Kırıkkale’de gerçekleştirdiğimiz törene gazete yazarlarımız, çalışanlarımız, okur dostlarımız ve kurucularımız katıldı. Tören sırasında bir konuşma yapan gazetemiz sahibi Ramazan Çetin, İL gazetesi’nin üzerinde yükseldiği ilkeleri sıralarken aslında bu 33 yıllık süre zarfında gazetemizin nasıl dimdik ayakta kalabildiğinin sırrını da ifade etmiş oldu. Kırıkkalelilerin çıktığı ilk günden bu yana İL gazetesi’ni bağrına bastığını, gazetemize kucak açtığını dile getirdi.

2

 

BUGÜNLERE GELMEMİZDE OKURLARIMIZIN PAYI ÇOK BÜYÜK

İL gazetesi’ni Mehmet Çetin ve Ali Çetin’le birlikte kurduklarını kaydeden Ramazan Çetin, bugünlere gelmemizde okullarımızın payı çok büyük dedi. Çetin gazetenin ilk çıktığı günden itibaren 33 yıldır abone olan İL gazetesi’nden her dönem desteğini esirgemeyen çok sayıda okurlarının olduğunu belirtti. Çetin Ankara ve Kırıkkale’nin asla ayrı düşünülemeyeceğini ifade ederek İL gazetesi’nin bu iki şehri birbirine çok daha yakınlaştıran bir işleri olduğunu dile getirdi. Ekonomik anlamda kalkınmak için Kırıkkale’ye Ankara insanını çekmenin önemine vurgu yapan Çetin “Kırıkkaleliler Ankara insanına bir seyfiye ve tatil yeri olarak şehrimizi tercih ettirmeyi başarabilmeli” dedi.

 

KIRIKKALE BİR DENİZSE

ANKARA BİR OKYANUS

Türkiye’de yerel gazeteler arasında 33 yıldır aralıksız yayın hayatını sürdürmeyi başarabilen çok az gazete olduğunu belirten Çetin sözlerini şöyle sürdürdü; “33 yıldır büyük emek veriyoruz. Bu süre zarfında hem firma olarak hem ülke olarak büyük badireler atlattık. Zor günler yaşadık. Ancak hepsini aşmayı başardık. Bunlar okurlarımız, yazarlarımız ve çalışanlarımız sayesinde oldu. Kırıkkale’de tartışmasız zirvede olan bir marka İL gazetesi. Ama Ankara’da bunu başarmak daha zor. Kırıkkale bir denizse Ankara bir okyanus. Fakat biz bunu başardık. Gazetemizi Başkent Ankara’da da zirveye taşıdık. Resmi bir kurumun yaptığı araştırmaya göre marka bilinirliği açısından İL gazetesi Ankara’da en çok bilinen en çok tanınan yerel gazete durumunda. Kırıkkale’de reklam ve ilan kültürünü gazete olarak biz başlatmıştık. Ankara’da da yerel gazetelere ilan verme kültürünü biz başlattık.

 

İL gazetesi’nin çıktığı günden buyana Türk insanının basiretine uygun bir yayın politikası izlediğini kaydeden Çetin, “33 yıl önce milletin ferasetine uyan bir bant oluşturduk ve orada yürüyoruz. Bu bant milletin sağduyusu ve ortak aklıdır. Millet bir yere giderken biz başka bir yere yürüyemeyiz” dedi.

 

 

 

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER