İl Gazetesi
il gazetesi reklam alanı

15 Temmuz’u unutmayacağız

30 Kasım 2016 - 19:33 'de eklendi ve 252 kez görüntülendi.
15 Temmuz’u unutmayacağız

AK Parti Kırıkkale İl Başkanlığı tarafından parti binasının içerisinde “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitler Köşesi” oluşturuldu. 15 Temmuz’u unutmayacaklarını belirten İl Başkanı Mürsel Akçay, “Milyonlarca insanımız meydanlara inerek, bu hainliğe geçit vermemiştir” dedi.

EMANETLERİNİ KORUYACAĞIZ

Yaklaşık 4 ay önce, hain FETÖ mensupları tarafından başarısızlıkla sonuçlanan darbe kalkışmasına geçit vermeyen aziz şehitlerimiz için AK Parti İl Başkanlığı, anlamlı bir etkinliğe imza attı. Parti binası içerisinde 15 Temmuz gecesi hafızalara kazınan ve Kırıkkale nüfusuna kayıtlı olan şehitlerimiz anısına “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitler Köşesi” oluşturuldu.

ACILARI HALA YÜREKLERİMİZDE

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitler Köşesi’nin açılışı öncesi konuşma yapan Başkan Akçay, hain FETÖ mensuplarının amaçlarına ulaşamadığını bir kez daha yineledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşlara ‘meydanlara inin’ çağrısıyla birlikte bu kalkışmanın önlendiğini belirten Akçay, “Kırıkkale nüfusuna kayıtıl olan şehitlerimiz içinde böyle bir etkinliğe imza atmak istedik” dedi.

DEMOKRASİ NÖBETLERİ TUTTUK

Akçay, “Türkiye 15 Temmuz’da çok büyük bir sorunla karşı karşıya kaldı. Ülkemizin geleceğine, istikrarına darbe vurmak istediler. Hep birlikte her camiadan olan insanlarla ‘Demokrasi Nöbetleri’ tuttuk. Çocuklarımızın geleceğine hep birlikte sahip çıktık. Bizlerde Kırıkkale olarak buradayız, Türkiye’nin geleceğine sahip çıkıyoruz mesajını verdik. İstikrara darbe vurmak için insanlarımızı şehit ettiler. O günün acısını hiçbir zaman unutmayacağız” şeklinde konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER